XVI CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Color i vida gràcies al meravellós tresor de l’aigua potable

Aquí trobaràs la teva creació un cop que el teu pare / mare / tutor hagi validat la teva participació i també podràs descobrir els bonics llocs que han creat altres nens.

brandon susiac castellanos


Nuestra señora de los dolores - VALDEPEÑAS (España)

Cristian Marín Montero


JUAN DE LA ROSA - RONDA (España)

Pedro Menor Garcia


La milagrosa - SALAMANCA (España)

ADRIANA FERRER LOPEZ


CP S´OLIVERA - SANTA EULÀRIA (EIVISSA) (España)

Natalia Vázquez García


ENRIQUE IGLESIAS - BADAJOZ (España)

Sara Torres Ruiz


Nuestra Señora del Prado - TALAVERA DE LA REINA (España)

VICTOR MANUEL GUERRA MARTINEZ


ENRIQUE IGLESIAS - BADAJOZ (España)

alma roig soler


CP BALANSAT - SANT JOAN DE LABRITJA (EIVISSA) (España)

lara Quiroga Clapes


Fundacio cor de Maria Sant josep - SANTA CRISTINA D´ARO (España)

José Antonio Colon Figueroa


San José de Calasanz - Badajoz (España)

Adrián Rodríguez Marín


San Antonio - YELES (España)

Mario del Prado Segovia


Nuestra Señora del Prado - TALAVERA DE LA REINA (España)

asier roig soler


CP BALANSAT - SANT JOAN DE LABRITJA (EIVISSA) (España)

Diego MAriño Pino


colegio pintor laxeiro - VIGO (España)

Ceip luis cortin (4º A)


SANTA MARÍA DE GUÍA DE GRAN CANARIA (España)

Lucía Mateo García


Fernán González - ARANDA DE DUERO (España)

Ceip luis cortin (4º A)


SANTA MARÍA DE GUÍA DE GRAN CANARIA (España)

Gabriela Pelayo Fernandez


Gerardo Diego - SANTA MARÍA DE CAYÓN (España)

Alicia Vizoso Garcia


Ceip.pintor laxeiro - VIGO (España)

Lucía Jover Schneider


CEIP Padre Manjon - Benahadux (España)

Yuxin Zhang Zhang


el Bruel - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

Hugo Calcedo Bravo


Simon de Colonia - ARANDA DE DUERO (España)

jorge juarez garcia


CEIP JOAN PERUCHO - ALBINYANA (España)

Nuria Arjona Romero


CEIP Dunas de Doñana - MATALASCAÑAS (España)

sergio VALLE Lagar


SAN JOSE DE CALASANZ - BADAJOZ (España)

Gloria Morales Castellon


CEIP "Padre Manjon" - Benahadux (España)

David Fernández Cobo


CP BUENAVENTURA GONZALEZ - SANTA CRUZ DE BEZANA (España)

Lara Aldaco Pecharromán


FERNANDO DE ROJAS - BURGOS (España)

PAULA NAVARRO LORES


C.E.I.P. PADRE MANJÓN - BENAHADUX (España)

Claudia Espina Major


San Rafael - Villaviciosa (España)