XVI CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Color i vida gràcies al meravellós tresor de l’aigua potable

Aquí trobaràs la teva creació un cop que el teu pare / mare / tutor hagi validat la teva participació i també podràs descobrir els bonics llocs que han creat altres nens.

Liam Walsh Kathriner


GUZMÁN EL BUENO - TARIFA (España)

Ainhoa Parreño Mayordomo


santa maria marianistas - ALBORAYA (España)

juan jimene algado


VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (España)

Blanca Ruiz Pareja


C.E.I.P. Antonio Checa Martinez - VÉLEZ-MÁLAGA (España)

Laura Ferreira Capelo


COLEGIO COMPAÑÍA DE MARIA - VIGO (España)

Jimena Quijorna Sanchez


COMPAÑIA DE MARIA - TALAVERA DE LA REINA (España)

Cristina Avendaño Martinez


Maria Auxiliadora - La Roda (España)

Victor Quilez Tampau


Escola els Estanys - Castillo de Aro (España)

Joan Morlà Gomila


CEIP Sa Marina de Llucmajor - LLUCMAJOR (España)

Anastasia luciana ciornei


can misses - ibiza (España)

afonso horta


eb1 aldeia de joanes - FUNDÃO (Portugal)

Valeria Guadarrama Aranda


ausias march - ALBORAYA (España)

Manuel Martín Alcolea


CP MESTRE LLUÍS ANDREU - FORMENTERA (España)

Julia Del Campo Hernández


CEIP SAN JUAN BAUTISTA - CARBONERO EL MAYOR (España)

Iñaki Arranz Peña


C. R. A. La villa - PEÑAFIEL (España)

Patricia Carmen Flutur Flutur Flutur


Buenavista - ALMERÍA (España)

Francisco Jesús Matamoros Isla


Ntra señora de la paz - Villarta de San Juan (España)

Laura Ferreira Capelo


COLEGIO COMPAÑÍA DE MARIA - VIGO (España)

Paula Provedo Calvo


COOP SAN AGUSTIN - CALAHORRA (España)

javier Trenado Moreno


Lorenzo Medina - VALDEPEÑAS (España)

Alonso Gragera Valenzuela


EL TOMILLAR - BADAJOZ (España)

isabel salas vela


San Juan Bautista - SAN JUAN DEL PUERTO (España)

Martim Fernandes


Agrupamento de escolas gardunha e xisto - FUNDÃO (Portugal)

Patricia Carmen Flutur Flutur


Buenavista - ALMERÍA (España)

LUIS ALBERTO FERNANDEZ JIMENEZ


SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (España)

Adrian F C


COLEXIO ALBORADA - VIGO (España)

Eloy Pielagos Cadenas


CP LA CORREDOIRA - OVIEDO (España)

Juan Díez Sampedro


VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (España)

Olivia Gil de Gómez Navajas


SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (España)

Carlota Rodriguez Pérez-Breña


Compania de Maria - TALAVERA DE LA REINA (España)