XVI CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Color i vida gràcies al meravellós tresor de l’aigua potable

Aquí trobaràs la teva creació un cop que el teu pare / mare / tutor hagi validat la teva participació i també podràs descobrir els bonics llocs que han creat altres nens.

jaume verdera marinez


mestre lluis andreu - formentera (España)

Ariadna Dattolo Ferrer


CP MESTRE LLUÍS ANDREU - FORMENTERA (España)

Sascha Riccardo Borzatta


CP MESTRE LLUÍS ANDREU - FORMENTERA (España)

daniel escandell escandell


CP MESTRE LLUÍS ANDREU - FORMENTERA (España)

Adaia Obispo Dorca


Mestre Lluis Andreu - Formentera (España)

Iris Bravo Morga


CP MESTRE LLUÍS ANDREU - FORMENTERA (España)

joan masferrer tur


CP MESTRE LLUÍS ANDREU - FORMENTERA (España)

carmen cebas ruiz


compañia de maria - TALAVERA DE LA REINA (España)

Lucía Rubín Nogueira


COLEGIO COMPAÑÍA DE MARIA - VIGO (España)

Anna Massallé Richard


Els estanys - PLATJA D´ARO (España)

CLÀUDIA VIDALMORGÓ MARTÍNEZ


LA ROSELLA - ROSSELLÓ (España)

Erick Hernandez Eguizabal


ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (España)

DAVID RUBIO MARI


CERVANTES - SANT ANTONI PORTMANY (EIVISSA) (España)

Daniel Hernandez Krajisnik


Escola Els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

Anas Sabbar Sabbar


Escola Els Estanys - PLATJA D´ARO (España)

SAGRADO CORAZÓN (3º º A)


ARNEDO (España)

Alvaro Gros Terrer


LESTONNAC - LLEIDA (España)

Asslam Achebdad El ouali


C.E.I.P Cervantes - Sant Antonio de portmayn (España)

Asier Martín Bazo


Nuestra Señora del Prado - TALAVERA DE LA REINA (España)

Cristian Marín Montero


JUAN DE LA ROSA - RONDA (España)

brandon susiac castellanos


Nuestra señora de los dolores - VALDEPEÑAS (España)

Cristian Marín Montero


JUAN DE LA ROSA - RONDA (España)

Manuela Gragera Valenzuela


PUERTAPALMA - BADAJOZ (España)

mario GONZÁLEZ SANTOS


CRA LA VILLA - PEÑAFIEL (España)

David Malpica Reina


CEIP Padre Manjon - ALMERÍA (España)

marcel espallargas viladrich


lestonnac - Lleida (España)

Aroa Fernández Alvarez


Antonio Checa - VÉLEZ-MÁLAGA (España)

Marta Morcillo Gutiérrez


NTRA. SRA. DE LOS DOLORES - GUAREÑA (España)

Daniela Hidalgo Muñoz


San Antonio - YELES (España)

Luca Perez Briante


Ceip Urbanitzatcion - LLUCMAJOR (España)