XVI CONCURS DIGITAL DE DIBUIX INFANTIL

Color i vida gràcies al meravellós tresor de l’aigua potable

Aquí trobaràs la teva creació un cop que el teu pare / mare / tutor hagi validat la teva participació i també podràs descobrir els bonics llocs que han creat altres nens.

Juan Manuel Soriano Miranda


CEIP Francisco Rodriguez Perera - VILLANUEVA DEL FRESNO (España)

Ariadna Palacios Llop


CEIP Puig d´en Valls - EIVISSA (España)

Hugo Fernández Díaz


CEIP Francisco Rodriguez Perera - VILLANUEVA DEL FRESNO (España)

Estela Moruno Fernández


CEIP Francisco Rodriguez Perera - VILLANUEVA DEL FRESNO (España)

Carla López Navarro


El Salvador - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Elías Noble Grosero


CEIP Francisco Rodriguez Perera - VILLANUEVA DEL FRESNO (España)

Daniela Georgiana Tomescu


CEIP Francisco Rodriguez Perera - VILLANUEVA DEL FRESNO (España)

Carina Verón Estrella


CEIP Francisco Rodriguez Perera - VILLANUEVA DEL FRESNO (España)

Encarna coronado de nova coronado de nova


Stisimo Cristo de la Veracruz - CÓZAR (España)

laura honrubia carrion


ildefonso navarro - VILLAMALEA (España)

Loan Avila Jaime


San Vicente de paul - ALCOI (España)

oscar cortes moreno


san vicente de paul - ALCOI (España)

C.R.A. La Raya (4ºº A)


SAN FRANCISCO DE OLIVENZA (España)

Daniel Blanco Cayero


CEIP Francisco Rodriguez Perera - VILLANUEVA DEL FRESNO (España)

Emma Andrades Rodríguez


CEIP Francisco Rodriguez Perera - VILLANUEVA DEL FRESNO (España)

José Manuel Antúnez Salgado


CEIP Francisco Rodriguez Perera - VILLANUEVA DEL FRESNO (España)

jose manuel espada gutierrez


TIERRA DE BARROS - CORTE DE PELEAS (España)

CLAUDIA VALEIRAS SONEIRA


COLEGIO COMPAÑÍA DE MARIA - VIGO (España)

juan carlos lopez cuadros


SAN JOSE - SANTANDER (España)

Camila Francesca Cometivos Rojas


SAN JOSE - SANTANDER (España)

Alvaro Jose Pellon santamaria


SAN JOSE - SANTANDER (España)

Nacho Montes Labrada


San José - Santander (España)

CEIP SA REAL (tercerº b)


EIVISSA (España)

INES VICENS CASCANT


SAN VICENTE DE PAUL - ALCOI (España)

leisha Garcia Rodriguez


Fernando Guanarteme CIUDAD DE GALDAR - AGAETE (España)

Mark Lopez Gisbert


San Vicente de Paul - ALCOI (España)

Irene Arnedillo Acero


Santa Ana Caspe - CASPE (España)

IÑAKI CORTES PASCUAL


SAN VICENTE DE PAUL - ALCOI (España)

CLOE ALVAREZ RODRIGUEZ


COLEXIO MARIANO FRANCISCANAS - VIGO (España)

NACHO NOGUERON ALARCON


C.P ILDEFONSO NAVARRO - VILLAMALEA (España)